Menu

Domy prywatne, rezydencje i mieszkania

Wśród naszych klientów są ludzie z pierwszej setki najbardziej zamożnych polaków. Ich domy – to współczesne gniazda rodowe, gdzie dla każdego członka rodziny przewidziano sypialnię z łazienką i garderobą.

Przestrzeń wspólna, oprócz pokoju dziennego, jadalni z kuchnią, miejsca przy kominku, hallu wejściowego, może zawierać, w zależności od przyzwyczajeń konkretnej rodziny, pokój bilardowy, kino domowe, basen do pływania z sauną i jacuzzi, miejsce dla muzykowania, miejsce na ekspozycję kolekcji, bądź to zebranie malarstwa, morskich muszli czy afrykańskich masek. Strefy funkcjonalne mogą być podzielone na osobne pomieszczenia, lub swobodnie „przepływać” jedna do drugiej, tworząc skomplikowaną przestrzeń otwartą.

Projektujemy domy „od wewnątrz”. To cecha, wyróżniająca nasze podejście: to, co wewnątrz, jest najważniejszą częścią domu, decydującą o tym czy jego gospodarze będą dobrze w nim czuć. W ten sposób, wnętrze, w naszym przypadku, definiuje wygląd zewnętrzny, a nie odwrotnie.

Projektujemy też niewielkie domy prywatne i mieszkania o różnej wielkości.

Niezależnie, od wielkości, cel pozostaje ten sam: wygoda i dobre samopoczucie naszych klientów w eleganckich domach i mieszkaniach, stworzonych specjalnie dla nich.